محل تبلیغات شما
سلام .تا حالا فکر کردیم به این موضوع که چرا میگیم مرغ همسایه غازه ،؟مثلا اگه کسی به من دروغ بگه بدم میاد ولی اگه خودم دروغ بگم نه و توجیهش هم میکنم.اگر کسی مال منو بخوره اتیش میگیرم ولی اگراز کسی مالش را بخورم میگم حقشه !!.چرا اگرکسی تصادف بکنه . میگم خدا زد توی پاچش ولی خودم تصادف بکنم میگم قسمت اینه شاید درش خیری بوده.پس این نتیجه را میگیریم که خداوند انسان را عاجز و ناتوان افریده و تکمیل نکرد و به انسان گفت خودت به تکامل برسان. نباید اینگونه باشیم که در دلمان خوشحال باشیم که فلانی براش اتفاقی افتاده ولی به ظاهر همدردش باشیم ؟. چه کسی را گول میزنیم .تا چقدر می خواهیم اینگونه پیش برویم . الان سر خاک ایستاده ایم فردا به زیر خاک باید رفت .پس غرور بیجا و حسودی بی جا و فخر فروشی الکی در این دنیا واهی چرا.؟؟ .گفتمش نقاش را نقشی کشد از زندگی با قلم نقش حبابی بر لب دریا کشید!! روانشناسی نوین باهنر بهرام

شما را با چند باور سمی آشنا می‌کنیم

شما را با چند باور سمی آشنا می‌کنیم.

استفاده از فرصتها

کسی ,ولی ,میگم ,باشیم ,تصادف ,دروغ ,باشیم که ,تا چقدر ,چقدر می ,می خواهیم ,میزنیم تا

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهدی اختیاری دبیر تاریخ آذربایجانشرقی-مرند اکسس پوینت روزانه نویسی جبهه جهانی بیداری و مقاومت اسلامی شمیم عشق هـــــــــــفـــــــــــــتـــــــــــــــــ قرآن و عفاف و عشق به خدا Kimberly's style رشتاک رشد محیطی برای آموزش آینده سازان حمیدرضا حاجی حسینی